Witamy z tej strony 

Studnia wokalu

Studnia wokalu to miejsce stworzone przez wokalistów, muzyków oraz pasjonatów, powstałe w wyniku wspólnej miłości do sztuki, jaką jest śpiew.
Chcieliśmy stworzyć bezpieczną i przyjazną przestrzeń artystyczną dla WSZYSTKICH tak, by każdy bez względu na to kim jest, skąd pochodzi i jakie posiada umiejętności mógł czuć się swobodnie, wyrażać siebie poprzez muzykę.

Jako Studnia Wokalu możemy zapewnić Cię, że żaden z naszych instruktorów nie będzie narzucał Ci repertuaru, ani tego jaki powinieneś być, jako artysta. Wskażemy natomiast właściwą drogę, którą powinieneś podążać, by stać się doświadczonym wokalistą. Rozwiniemy Twój słuch muzyczny i  poczucie rytmu, nauczymy prawidłowej artykulacji i postawy ciała, właściwego oddechu oraz technik wokalnych. Ale przede wszystkim zajrzymy do Studni twojego wokalu i wydobędziemy z głębi Ciebie Twój prawdziwy głos!

Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt.

Donate

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium

Kto tworzy Studnie Wokalu?

Joanna Krejzler

Trenerka wokalna, dyrygentka chóralna, flecistka, oboistka, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Bracia parzychowscy

Trenerzy wokalni, wokaliści, songwriterzy, studenci pedagogiki i muzykoterapii na Wyższej Szkole Nauczania Zawodowego.

Joanna Krejzler

Cześć! Nazywam się Joanna Krejzler i jestem trenerką wokalną i dyrygentką chóralną. Od dziecka miałam możliwość dawać upust swoim wokalno-aktorskim zapędom, podkładając głos do polskich wersji filmów i seriali (mam na swoim koncie m. in. dubbingowy, wokalny duet z Ofrą Hazą w filmie „Książę Egiptu”). Jednak swoją profesjonalną przygodę z muzyką zaczynałam od gry na flecie poprzecznym i oboju.   Po kilku latach „bycia instrumentalistką” śpiew znów mnie przyciągnął. I tak ukończyłam Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Dyrygentura Chóralna, a od 7 lat pracuję z zespołami wokalnymi i chórami, m. in. Canta Rhei, Warszawski Chór Żeński HARFA, L’estro Cantando, Camerata Varsovia. Zdobyliśmy razem wiele nagród na konkursach chóralnych i wykonalnych.

Od 2020 r. udzielam indywidualnych lekcji śpiewu. Ukończyłam też szkolenie instruktorskie „Professional Vocal Coaching”. 

Na moich zajęciach przekażę Ci, jak pracuje Twój “aparat głosowy” oraz pomogę Ci rozwinąć wyobraźnię własnego ciała (tak, to bardzo ważne!). Wspólnie dogrzebiemy się do nawet najgłębszych pokładów Twojej wrażliwości muzycznej, by tworzyć jak najpiękniejszą muzykę! Będziemy też analizować Twoje własne nagrania stworzone na zajęciach, abyś usłyszał/a, co należy poprawić. W końcu aby móc poprawić swoje błędy, należy najpierw być ich świadomym! To pierwszy krok do tego, by je poprawić. A ja Ci w tym pomogę!

Zapraszam do wspólnej, muzycznej przygody!

Joanna Krejzler prowadzi po polsku i po angielsku:

Indywidualne lekcje wokalne

Zespoły muzyczne

Lekcje z teorii muzyki

Analizę wokalną

Warsztaty z pisania tekstów piosenek

 

 

 

 

Bracia parzychowscy

Cześć! Z tej strony Bracia Parzychowscy – na co dzień trenerzy wokalni, songwriterzy, a także wokaliści. Pracujemy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Odkrywamy w ich głosach nowe brzmienia oraz to, co przez lata było ukryte, a co jest w nich najpiękniejsze. Holistyczne podejście pozwala nam na indywidualny rozwój i pracę z każdym, nie tylko na poziomie głosu, ale również na poziomie pracy z ciałem, blokadami wewnętrznymi oraz ludzką psychiką. Bo w końcu wszyscy jesteśmy tylko, i aż, ludźmi 🙂
Niektórzy mogą nas kojarzyć z takich programów jak „The Voice Kids”, czy „Szansa na sukces”. W 2021 roku zadebiutowaliśmy własnym singlem pt. „Przed siebie”, który do tej pory wspiera Radio ESKA, i który był nominowany do nagrody Fryderyków 2022. Przez 2 lata byliśmy członkami teatru N.O.R.A, obecnie należymy do warszawskiego Teatru Hybrydy przy Uniwersytecie Warszawskim. Jesteśmy studentami pedagogiki oraz muzykoterapii.
Kilkukrotnie ukończyliśmy kursy wokalne oraz trenerskie, między innymi kurs certyfikowanego nauczyciela śpiewu „Professional Vocal Coaching. Matteo Mazzucca” – metodyka bazująca na technice MIX-u, najbardziej uniwersalnej i szeroko znanej technice posługiwania się głosem. Ponadto pracujemy w warszawskim klubie kultury, gdzie prowadzimy 3 dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne, a także lekcje indywidualne.

Nie zastanawiaj się dłużej! Zapraszamy Cię na nasze zajęcia – wspólnie odkryjemy wszystko to, co najlepsze w Twoim głosie, a także w Tobie. Nie pracujemy tylko z głosem. Pracujemy z człowiekiem i patrzymy na drugą osobę, jak na żywy organizm, całościowo i spójnie. Przeżyj z nami tę muzyczną,  i nie tylko,  przygodę… 🙂

Bracia Parzychowscy prowadzą:

Indywidualne lekcje wokalne

Zespoły muzyczne

Analizę wokalną

Warsztaty z pisania tekstów piosenek

 

 

 

 

Nasze zajęcia

Studnia Wokalu oferuje szeroką gamę zajęć zarówno dla osób początkujących, takich, które mają już pojęcie o śpiewaniu jak i profesjonalistów.
W ofercie posiadamy zarówno zajęcia wokalne, jak i lekcje z teorii muzyki, czy koncerty dla najmłodszych.
Prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
W ofercie mamy zajęcia prowadzone w języku polskim, jak i angielskim.

Zespoły wokalne

Nie czujesz się na siłach, by spróbować zajęć w pojedynkę? A może zawsze marzyłeś/aś, żeby należeć do wokalnego zespołu i wspólnie grać koncerty? Zapraszamy Cię do naszego zespołu wokalnego! Nauczysz się śpiewać w wielogłosie, poprawisz swoją technikę śpiewania oraz poczucie rytmu, a także zdobędziesz nowe doświadczenia oraz obycie ze sceną i wiele, wiele innych… W grupie siła! Do zobaczenia na zajęciach 🙂

Zajęcia dla każdej grupy wiekowej.

Zespoły prowadzą: Bracia Parzychowscy, Joanna Krejzler.

Zajęcia dostępne w języku polskim lub angielskim.

Cena: od 200 zł/msc.

Zajęcia indywidualne

Twoją pasją jest śpiewanie i chcesz rozwinąć swoje umiejętności? Twoim marzeniem jest dopiero rozpoczęcie tej muzycznej przygody? A może jesteś już zawodowym wokalistą, który chce być jeszcze lepszy w swojej dziedzinie i potrzebuje nowych doświadczeń? Lekcje indywidualne to idealne rozwiązanie dla każdego, kto po prostu kocha śpiewać i zależy mu na indywidualnym podejściu do kursanta. Nieważne na jakim poziomie jesteś, nasi nauczyciele dostosują tok nauczania specjalnie do Ciebie.

Zajęcia dla każdej grupy wiekowej.

Zajęcia prowadzą: Bracia Parzychowscy, Joanna Krejzler.

Zajęcia dostępne w języku polskim lub angielskim.

 

Cena: od 100 zł./60min.

 

Analiza wokalna

Nie masz czasu na zajęcia indywidualne? A może obawiasz się publicznych wystąpień? Przychodzimy do Ciebie z analizą głosu! Wystarczy, że po wykupieniu usługi prześlesz na nasz adres mailowy nagrania audio-video, na którym śpiewasz dwa zróżnicowane stylistycznie utwory – przynajmniej jeden musi być w języku polskim. Po ich przesłuchaniu oraz dogłębnym przeanalizowaniu utworzymy dla Ciebie zestaw kilku ćwiczeń, które pomogą Ci stać się jeszcze lepszym/lepszą 🙂 Czas realizacji wynosi ok. 2 tygodnie.

Analizę przeprowadzają: Bracia Parzychowscy, Joanna Krejzler.

Zajęcia dostępne w języku polskim i angielskim.

Cena: 300 zł.

Teoria muzyki

Chcesz nauczysz się trochę teorii z dziedziny muzyki? A może wiesz już trochę na ten temat i chciałbyś/chciałabyś uzupełnić wiedzę? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w naszych autorskich warsztatach z teorii muzyki! Jest to zestaw 10 spotkań, każde po godzinie. Duża dawka wiedzy gwarantowana! Zarezerwuj miejsce dla siebie, na razie nic nie płacisz 🙂 Gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych, drogą mailową poinformujemy Cię o tym – wraz z mailem będziesz miał/ miała możliwość opłaty za uczestnictwo w warsztatach. 

Zajęcia prowadzi: Joanna Krejzler

Zajęcia dostępne w języku polskim i angielskim.

Cena: 800 zł./10h.

Warsztaty pisania tekstów

Lubisz pisać własne teksty, ale nie do końca wiesz, jak się za to zabrać? A może chciałbyś/chciałabyś zacząć tworzyć, ale nigdy tego nie robiłeś/robiłaś? Przychodzimy do Was ze specjalnymi warsztatami z podstaw pisania tekstów do utworów. Czeka nas wiele nowych zagadnień, będziemy omawiać budowę, ale także rymy i rytmy znanych piosenek, a co najlepsze, każdy wyjdzie z zajęć z własnym tekstem do swojego utworu! 😀 Warsztaty to zestaw 10 lekcji, każda po godzinie. Są to warsztaty naprawdę dla każdego, nie może Cię zabraknąć! Zarezerwuj miejsce dla siebie, na razie nic nie płacisz 🙂 Gdy zbierze się odpowiednia ilość chętnych, drogą mailową poinformujemy Cię o tym – wraz z mailem będziesz miał/ miała możliwość opłaty za uczestnictwo w warsztatach.

Warsztaty prowadzą: Bracia Parzychowscy, Joanna Krejzler.
Nadzór merytoryczny: Joanna Krejzler.

Cena: 300 zł. za jeden utwór bez warstwy instrumentalnej. 400 zł za jeden utwór razem z warstwą instrumentalną.

Koncerty dla szkół i przedszkoli

Nie masz czasu na zajęcia indywidualne? A może obawiasz się publicznych wystąpień? Przychodzimy do Ciebie z analizą głosu! Wystarczy, że po wykupieniu usługi prześlesz na nasz adres mailowy nagrania audio-video, na którym śpiewasz dwa zróżnicowane stylistycznie utwory – przynajmniej jeden musi być w języku polskim. Po ich przesłuchaniu oraz dogłębnym przeanalizowaniu utworzymy dla Ciebie zestaw kilku ćwiczeń, które pomogą Ci stać się jeszcze lepszym/lepszą 🙂 Czas realizacji wynosi ok. 2 tygodnie.

Analizę przeprowadzają: Bracia Parzychowscy, Joanna Krejzler.

Koncerty dostępne w języku polskim i angielskim.

Cena: 300 zł.

Pakiety promocyjne

Im więcej, tym taniej!
Zapoznaj się z naszymi atrakcyjnymi cenowo pakietami promocyjnymi. 

Pakiety nie łączą się.

Nasze portfolio

Nie jesteśmy jedynie teoretykami! Sami piszemy teksty, śpiewamy, nagrywamy. Kochamy to, co robimy i z wielką przyjemnością dzielimy się z innymi naszą twórczością i doświadczeniem.

Sample naszych piosenek

„TATA”

 

Kiedyś coś Ci opowiem. Nieco o sobie i tobie.

O morzach błękitnych i piaskach. O trawach zielonych i lasach. O słońcu palącym, jak z bajki. I szczytach szczęściem płynących. O miejscach wpół zapomnianych, albo złem ludzkim zdeptanych. 

I wiem – nie zdołam Cię uchronić przed własnym koszmarem. Na straży więc stanę i zasnę po tobie, by sny ci pokolorować. A jeśli ktoś ciebie zabierze, sam już swą drogę obierzesz. 

O dniu wczorajszym słów kilka. Bywało lepiej i gorzej. Biały też mieszał się z czarnym. Szklanka zdawała się pusta. Wraz z majem przywiało złe myśli. Jutro może być lepiej. Wdech każdy to nowy cień szansy. Jeśli znów oczy otworzysz, stanę się Twoim oddechem. 

Już wiem – nie zdołam Cię uchronić przed własnym koszmarem. Na straży więc stanę i zasnę po tobie, by sny ci pokolorować. A jeśli ktoś ciebie zabierze, sam już swą drogę obierzesz. 

Czy już wybrałeś swą drogę? Może też dom tam znalazłeś? 

Kiedy oczy znów zamkniesz, a przestrzeń ciemnością opadnie, sny twe zostaną wciąż jasne. 

Ktoś sprawiał, że były barwne…

Autor: Antek Parzychowski 

Sample naszych piosenek

„CICHY KRZYK” 

 Jedenaście miałem lat, był czarny listopad

Pomysłów miałem mnóstwo i wiele marzeń

Beztroskie dziecko, bałagan w głowie

I zły sen mnie męczył o znajomej twarzy

To wtedy, właśnie wtedy żegnała się czule, odchodziła powoli, czuła blogi spokój

Zgasła nagle tak, jak tląca się iskierka

Zostawiła tylko pusty pokój

 

Cichy krzyk, jeden moment dziś zmienił nas 

Tylko wspomnień szczęśliwych nie dotknął czas 

Pusta już butelka, zwykłe kruche szkoło 

Chociaż wiem, że to marny lek na takie zło

Cichy krzyk, jeden moment, a straszna moc 

Choć za dniem mija dzień i za nocą noc 

Czas ran nie zabliźni, krwawią już od lat

Ktoś odchodzi, ktoś się rodzi – ludzie mówią tak

 

Osiemnaście miałem lat, był bezbarwny marzec

Tak wiele miałem obaw, a nadziei niewiele

Dorosłe dziecko, bałagan w głowie

Skóra grubsza, a ból wraca jak bumerang

Znikła twarz znajoma, wyszła po angielsku 

Choć wspomnienie nie znika, a ja tak stęskniony 

Ciągle szukam jej, gdy przymykam powieki 

Został tylko pokój zakurzony 

 

Cichy krzyk, jeden moment dziś zmienił nas 

Tylko wspomnień szczęśliwych nie dotknął czas 

Pusta już butelka, zwykłe kruche szkło 

Chociaż wiem, że to marny lek na takie zło

Cichy krzyk, jeden moment, a straszna moc 

Choć za dniem mija dzień i za nocą noc 

Czas ran nie zabliźni, krwawią już od lat

Ktoś odchodzi, ktoś się rodzi – ludzie mówią tak. 

Autor: Antek Parzychowski 

 

Sample naszych piosenek

„Przed Siebie” 

Ten dzień, ta noc, każdy jeden oddech, każde spojrzenie i lęk, że nic odtąd już nie będzie nigdy takie samo. 

Ten świat za szkłem, bezustannie milczą – nie wiesz dlaczego. 

Masz dłoń, więc bij, tak by rozbić chociaż jedno zbędne lustro.

Upadasz, aby wstać, a wstajesz żeby iść 

ciągle przed siebie, przed siebie! 

 

Więc skacz głęboko, tak jak chcesz. 

Więc leć wysoko, bądź jak ster. I ciągle przed siebie, przed siebie. 

 

Niedoskonałość rodzi lęk. 

Przeszłość zaciska mocniej pięść. 

Lecz, biegnij przed siebie przed siebie, a dotrzesz tam… 

 

Gardzą Tobą, mówią: nie dasz rady, jesteś zbyt słaby. 

Czujesz ich wzrok, wiesz, że nigdy już nie będziesz doskonały. 

Upadłeś, aby wstać, a wstałeś, żeby iść

ciągle przed siebie, przed siebie

 

Więc skacz głęboko, tak jak chcesz. 

Więc leć wysoko, bądź jak ster. 

I ciągle przed siebie, przed siebie. 

 

Niedoskonałość rodzi lęk. 

Przeszłość zaciska mocniej pięść. 

Lecz, biegnij przed siebie przed siebie. 

Autorzy: Antek Parzychowski i Olek Parzychowski 

Cennik

Zajęcia indywidualne

Zajęcia w języku polskim Bracia Parzychowscy: 100 zł./60 min.

Zajęcia w języku polskim Joanna Krejzler: 130 zł./60min.

Zajęcia w języku angielskim Joanna Krejzler: 160 zł./60min.

 

Zespoły wokalne

Zespoły prowadzone w języku polskim Bracia Parzychowscy od 200 zł./msc. 

Zespoły prowadzone w języku polskim Joanna Krejzler od 200 zł./msc.

Zespoły prowadzone w języku angielskim Joanna Krejzler od 

 

Teoria muzyki

Zajęcia prowadzone w języku polskim Joanna Krejzler: 800 zł./10h.

Zajęcia prowadzone w języku angielskim Joanna Krejzler: 

 

Warsztaty pisania tekstów

Warsztaty prowadzone w języku polskim Bracia Parzychowscy/Joanna Krejzler 300 zł. za jeden utwór bez warstwy instrumentalnej. 400 zł. za jeden utwór z warstwą instrumentalną. 

Warsztaty prowadzone w języku angielskim Joanna Krejzler: 400 zł. za jeden utwór bez warstwy instrumentalnej, 500 zł. za jeden utwór z warstwą instrumentalną.

Join our mission. Volunteer, Donate, Advocate. Get Started Today.

Call Anytime: (235)-135-6213