Poznaj nasz zespół

Antek i Olek Parzychowscy

Antek i Olek Parzychowscy

Założyciele Studni Wokalu

Trenerzy wokalni, wokaliści, songwriterzy, studenci pedagogiki i muzykoterapii na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego. Członkowie Teatru Hybrydy przy Uniwersytecie Warszawskim.
Związani z Ogólnopolskim Festiwalem Piosenki Rozrywkowej FALA

Uczestnicy programu „The Voice Kids” i „Szansa na sukces”.

Mają na koncie singiel pt. „Przed siebie”, który do tej pory wspiera Radio ESKA, i który był nominowany do nagrody Fryderyków 2022.

Kilkukrotnie ukończyli kursy wokalne oraz trenerskie, między innymi kurs certyfikowanego nauczyciela śpiewu „Professional Vocal Coaching. Matteo Mazzucca” – metodyka bazująca na technice MIX-u, najbardziej uniwersalnej i szeroko znanej technice posługiwania się głosem.

Pracują w warszawskim klubie kultury, gdzie prowadzą 3 dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne.

Paulina Jankowska

Paulina Jankowska

Instruktorka

Trenerka wokalna dzieci i młodzieży, studentka pedagogiki powiązanej z muzykoterapią. Na co dzień prowadzi grupowe zajęcia wokalne dla młodzieży, jak i zajęcia indywidualne. Współzałożycielka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej FALA.

Po godzinach jest wokalistką w 3 zespołach wokalnych, lecz śpiewa również solo oraz jest organizatorką i pomysłodawczynią różnych eventów.

Ukończyła kurs certyfikowanego nauczyciela śpiewu „Professional Vocal Coaching. Matteo Mazzucca.” – szkolenie bazujące na technice MIX-u, najbardziej powszechnej i popularnej technice wokalnej.

Kształci się również w innej stylistyce śpiewu – na wydziale śpiewu solowego w Prywatnej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie.

Jakub Czerniec

Jakub Czerniec

Instruktor

Instruktor gry na pianinie, wokalista, trener wokalny, aktor, realizator dźwięku i oświetlenia. Współzałożyciel Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Rozrywkowej FALA.

Na codzień współprowadzi zespół wokalny UpVote, prowadzi grupowe zajęcia wokalne i jest aktorem
Teatru Maskarada. Po godzinach gra na pianinie w zespole Young Nights.

Dodatkowo kształci się jako solista Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Wołominie w klasie śpiewu solowego.

 Jest laureatem Międzynarodowego Festiwalu Sacrosong diecezji Warszawsko-Praskiej w Otwocku oraz zdobywcą wielu nagród na festiwalu STARadzymin w kategorii aktorskiej i
wokalno-aktorskiej.

Oprócz nauki gry na pianinie i nauki śpiewu, w wolnym czasie spełnia się jako realizator dźwięku i oświetlenia na wielu wydarzeniach i koncertach.